Pedagogu izstāde "Patnība"

No 8. janvāra līdz 2.februārim Ādažu Kultūras centrā Gaujas ielā 33A skatāma Ādažu Mākslas un mūzikas skolas pedagogu izstāde "Patnība".

Izstādē piedalās Agnese Augstkalna, Agate Apkalne, Māra Ārente, Māris Iltners, Vitolds Kucins, Veronika Plaude, Ieva Saulīte, Inga Tardenaka. 

"Patnība" apzīmē netveramo, īpatno un subjektīvo starptelpu, kur mājo personība, individualitāte, māksla, iedvesma un radošais spēks. Ādažu Mākslas un mūzikas skolas pastāvēšanas laikā audzēkņu darbos ir redzams īpašs un atpazīstams rokraksts, kas veidojies klātesot spēcīgām, radošām personībām - mākslas skolotājiem, kas audzēkņiem nodod tālāk savas profesionālās zināšanas, pasaules uztveri un domāšanas veidu.  Lielākā daļa no Ādažu Mākslas un mūzikas skolas  pedagogiem ir aktīvi mākslinieki, kuri pārstāv visdažādākos mākslas veidus - grafiku, stikla dizainu, ilustrāciju, fotogrāfiju, glezniecību, šķiedru mākslu un tekstilu, tēlniecību un keramiku. 

Izstādes mērķis ir parādīt ādažniekiem, kas ir šie skolotāji - mākslinieki un kā viņi radoši izpaužas ārpus skolas sienām - savdabīgi rotaļīgi un nopietni, pētot visdažādākās tēmas, izteiksmes līdzekļus un materiālus. 

IZSTĀŽU ZĀLES DARBA LAIKS:

P.,O.,T.,C.,P. - 11:00-19:00

BRĪVDIENĀS- 11:00-17:00

 

LOGO AMMS

Kalendārs

© 2016 Ādažu Mākslas un mūzikas skola